Mēģinājumi
pl. 13:00-15:00 |
Rindas kārtībā |
Festivāls
pl. 15:00-15:15 |
Festivāla atklāšana un grāmatas prezentācija |
Uzstājas:
- A.Dombrovska Mūzikas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
pl. 15:16-16:00 |
Festivāla koncerts ar mūziku pirms 20gs. |
Uzstājas:
- A.Dombrovska MS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Babītes Mūzikas skola
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
pl. 16:00-16:40 |
Pārtraukums ar seno laiku mūziku un deju. |
pl. 16:40-17:10 |
Koncerta turpinājums. |
Uzstājas:
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
pl. 17:10-17:35 |
Pārtraukums ar mākslas nodaļas viduslaiku modes apskatu. |
pl. 17:35-18:10 |
Koncerta turpinājums. |
Uzstājas:
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
pl. 18:10 |
Festivāla noslēgums |
III Mazās kamermūzikas festivāla norises plāns
Mēģinājumi
pl. 11:00-12:00 |
Rindas kārtībā |
Festivāls
pl. 12:00-13:00 |
Festivāla atklāšana/ koncerts |
Uzstājas:
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Latgales priekšpilsētas MMS
- Mārupes MMS
- Olaines MMS
- Mārupes MMS
- A.Dombrovska MS
pl. 13:00-13:15 |
pārtraukums |
pl. 13:15-14:30 |
Koncerta turpinājums |
- Dobeles MS
- Jūrmalas MVS
- Jūrmalas MVS
- Mārupes MMS
- Olaines MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
- Mārupes MMS
pl. 14:30-15:00 |
pārtraukums |
pl. 15:00-15:45 |
Apsveikuma koncerts |
- J.Mediņa Mūzikas vidusskolas kamerorķestris
Svinīgs festivāla noslēgums
II Mazās kamermūzikas festivāla norises plāns
2013. gada 11. aprīlis
pl. 8:30 Mēģinājumi
pl. 8:30-8:40 Pārdaugavas MMS
pl. 8:40-9:10 Latgales priekšpilsētas MS (3 ansambļi)
pl. 9:10-9:30 Jūrmalas MV
pl. 9:30-9:40 Ķekavas MS
pl. 9:40-9:55 Piltenes MS
pl. 9:55-10:05 Pļaviņu MS
pl. 10:05-10:20 Jumpravas MMS
pl. 10:20-10:30 Jaunpiebalgas MMS
pl. 11:00 Festivāla atklāšana
Pirmais koncerts
-
"Mūzika, kuru dzirdēja Mocarts"
Uzstājas:
- Mārupes MMS
- Pļaviņu MS
- Ķekavas MS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Jumpravas MMS
- Mārupes MMS
- Piltenes MS
- Jaunpiebalgas MMS
- Jūrmalas MV
- Mārupes MMS
- Pārdaugavas MMS
- Jūrmalas MV
- Mārupes MMS
(Uzstāšanās kārtībā ir iespējamas izmaiņas!)
pl. 12:50 Pārtraukums
Mēģinājumi
pl.12:50-12:55 Pļaviņu MS
pl.12:55-13:00 Engures MMS
pl.13:00-13:05 Latgales priekšpilsētas MS
pl.13:05-13:10 Pārdaugavas MMS
pl.13:10-13:20 Siguldas MS Baltais Flīģelis (2 ans.)
pl.13:20-13:30 Babītes MS
pl. 13:30
Latviešu mūzikas koncerts
Uzstājas:
- Mārupes MMS
- Pļaviņu MS
- Pārdaugavas MMS
- Engures MMS
- Piltenes MS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Jaunpiebalgas MMS
- Babītes MS
- Ķekavas MS
- Siguldas MS Baltais Flīģelis
- Jūrmalas MV
(Uzstāšanās kārtībā ir iespējamas izmaiņas!)
pl. 15:30 Pārtraukums
Mēģinājumi
pl. 16:30
Pedagogu koncerts
Uzstājas:
- Ķekavas MS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Jūrmalas MV
- Mārupes MMS
- P.Jurjāna MS
- Jelgavas MV
- Siguldas MS Baltais Flīģelis
(Uzstāšanās kārtībā ir iespējamas izmaiņas!)
pl. 18:00 Svinīgs festivāla noslēgums
I Mazās kamermūzikas festivāla norises plāns
2011.gada 16.aprīlis
8:55 Mēģinājumi
Ķekavas Mūzikas skola (2 ansambļi)
Baldones Mūzikas skola
Jūrmalas Mūzikas vidusskola (3 ansambļi)
Dobeles Mūzikas skola (2 ansambļi)
A.Dombrovska Mūzikas skola
Daugavpils Mūzikas vidusskola
Salaspils Mūzikas un mākslas skola
Piltenes Mūzikas skola
11:00 Festivāla atklāšana
Pirmais koncerts - "Senās dejas"
Uzstājas
- Jūrmalas Mūzikas vidusskola
- Salaspils Mūzikas un mākslas skola
- Piltenes Mūzikas skola
- Daugavpils Mūzikas vidusskola
- Dobeles Mūzikas skola (2 ansambļi)
- Baldones Mūzikas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
12:10 Pārtraukums
12:10 - 12:20 Mēģinājums Nīcas Mūzikas skola
12:20 Festivāla ortais koncerts "Tautas dejas"
Uzstājas
- Jūrmalas Mūzikas vidusskola (2 ansambļi)
- Nicas Mūzikas skola
- A.Dombrovska Mūzikas skola
- Ķekavas Mūzikas skola (2 ansambļi)
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
13:10 Pārtraukums
13: 10 - 14: 30 Mēģinājumi
J.Norviļa Madonas Mūzikas skola (2 ansambļi)
Latgales priekšpilsētas mūzikas skola
Olaines Mūzikas un mākslas skola
Piltenes Mūzikas skola
E.Vīgnera Mūzikas skola
JMR1.MS
Inčukalna novada mūzikas un mākslas skola (2 ansambļi)
Ropažu Mūzikas skola
14:30 Festivāla turpinājums. Koncerts "Valši"
Uzstājas
- E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola
- Latgales priekšpilsētas mūzikas skola
- J.Norviļa Madonas Mūzikas skola (2 ansambļi)
- Olaines Mūzikas un mākslas skola
- Piltenes Mūzikas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
15:30 Pārtraukums
15:30 - 15:45 mēģinājumi
Ozolnieku Mūzikas skola
Baldones Mūzikas skola
15:45 Festivāla koncerts "Mūsdienu dejas"
Uzstājas
- Ropažu Mūzikas un mākslas skola
- Baldones Mūzikas skola
- JMR1.MS
- Inčukalna novada mūzikas skola (2 ansambļi)
- Ozolnieku Mūzikas un mākslas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
16:40 Pedagogu koncerts
Uzstājas
Jelgavas Mūzikas vidusskolas skolotāji
Mārupes Mūzikas un mākslas skolas skolotāji
Ulbrokas Mūzikas un māklsas skolas skolotāji
P.Jurjānu Mūzikas skolas topošie skolotāji
!7:20 Svinīgs festivāla noslēgums
18:00 Mācīsimies dejot kā dejoja viduslaikos un renesanses laikā.
Uzstāšanās kārtība koncertos būs zināma 15.aprīlī.
pl. 8:30 Mēģinājumi
pl. 8:30-8:40 Pārdaugavas MMS
pl. 8:40-9:10 Latgales priekšpilsētas MS (3 ansambļi)
pl. 9:10-9:30 Jūrmalas MV
pl. 9:30-9:40 Ķekavas MS
pl. 9:40-9:55 Piltenes MS
pl. 9:55-10:05 Pļaviņu MS
pl. 10:05-10:20 Jumpravas MMS
pl. 10:20-10:30 Jaunpiebalgas MMS
pl. 11:00 Festivāla atklāšana
Pirmais koncerts - "Mūzika, kuru dzirdēja Mocarts"Uzstājas:
(Uzstāšanās kārtībā ir iespējamas izmaiņas!)
- Mārupes MMS
- Pļaviņu MS
- Ķekavas MS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Jumpravas MMS
- Mārupes MMS
- Piltenes MS
- Jaunpiebalgas MMS
- Jūrmalas MV
- Mārupes MMS
- Pārdaugavas MMS
- Jūrmalas MV
- Mārupes MMS
pl. 12:50 Pārtraukums
Mēģinājumi
pl.12:50-12:55 Pļaviņu MS
pl.12:55-13:00 Engures MMS
pl.13:00-13:05 Latgales priekšpilsētas MS
pl.13:05-13:10 Pārdaugavas MMS
pl.13:10-13:20 Siguldas MS Baltais Flīģelis (2 ans.)
pl.13:20-13:30 Babītes MS
pl. 13:30 Latviešu mūzikas koncertsUzstājas:
- Mārupes MMS
- Pļaviņu MS
- Pārdaugavas MMS
- Engures MMS
- Piltenes MS
- Mārupes MMS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Jaunpiebalgas MMS
- Babītes MS
- Ķekavas MS
- Siguldas MS Baltais Flīģelis
- Jūrmalas MV
pl. 15:30 Pārtraukums
pl. 16:30 Pedagogu koncertsUzstājas:
- Ķekavas MS
- Latgales priekšpilsētas MS
- Jūrmalas MV
- Mārupes MMS
- P.Jurjāna MS
- Jelgavas MV
- Siguldas MS Baltais Flīģelis
pl. 18:00 Svinīgs festivāla noslēgums
I Mazās kamermūzikas festivāla norises plāns
Ķekavas Mūzikas skola (2 ansambļi)
Baldones Mūzikas skola
Jūrmalas Mūzikas vidusskola (3 ansambļi)
Dobeles Mūzikas skola (2 ansambļi)
A.Dombrovska Mūzikas skola
Daugavpils Mūzikas vidusskola
Salaspils Mūzikas un mākslas skola
Piltenes Mūzikas skola
- Jūrmalas Mūzikas vidusskola
- Salaspils Mūzikas un mākslas skola
- Piltenes Mūzikas skola
- Daugavpils Mūzikas vidusskola
- Dobeles Mūzikas skola (2 ansambļi)
- Baldones Mūzikas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
12:10 - 12:20 Mēģinājums Nīcas Mūzikas skola
- Jūrmalas Mūzikas vidusskola (2 ansambļi)
- Nicas Mūzikas skola
- A.Dombrovska Mūzikas skola
- Ķekavas Mūzikas skola (2 ansambļi)
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
13: 10 - 14: 30 Mēģinājumi
J.Norviļa Madonas Mūzikas skola (2 ansambļi)
Latgales priekšpilsētas mūzikas skola
Olaines Mūzikas un mākslas skola
Piltenes Mūzikas skola
E.Vīgnera Mūzikas skola
JMR1.MS
Inčukalna novada mūzikas un mākslas skola (2 ansambļi)
Ropažu Mūzikas skola
- E.Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola
- Latgales priekšpilsētas mūzikas skola
- J.Norviļa Madonas Mūzikas skola (2 ansambļi)
- Olaines Mūzikas un mākslas skola
- Piltenes Mūzikas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
15:30 - 15:45 mēģinājumi
Ozolnieku Mūzikas skola
Baldones Mūzikas skola
- Ropažu Mūzikas un mākslas skola
- Baldones Mūzikas skola
- JMR1.MS
- Inčukalna novada mūzikas skola (2 ansambļi)
- Ozolnieku Mūzikas un mākslas skola
- Mārupes Mūzikas un mākslas skola
Jelgavas Mūzikas vidusskolas skolotāji
Mārupes Mūzikas un mākslas skolas skolotāji
Ulbrokas Mūzikas un māklsas skolas skolotāji
P.Jurjānu Mūzikas skolas topošie skolotāji