Mārupes Mūzikas un mākslas skolā sāk strādāt 2001. gadā. Pedagoģiskā pieredze veidojusies strādājot divās mūzikas novirziena skolās Tukumā un Jelgavā, Jelgavas Mūzikas vidusskolā, Jelgavas Eksperimentālajā mūzikas studijā, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā. Mārupes Mūzikas un mākslas skolā darbojusies pirmsskolas rotaļu attīstības grupā ar bērniem vecumā no 2-3 gadiem. Gadu Iļģuciema sieviešu cietumā un gadu Jelgavas psihoneiroloģiskā slimnīcā. Piedalījusies skolas rīkotajās vasaras nometnēs.

Beigusi RPIVA, iegūstot klavierspēles skolotāja kvalifikāciju un Latvijas Universitāti, iegūstot Izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā. Klavierspēli mācījusies un savas zināšanas papildinājusi pie klavierspēles pedagogiem un izpildītājiem: Jeļenas Bērziņas, Irēnas Švānes, Ināras Vīgneres, Jura Zariņa, prof. Valda Janča, Jautrītes Putniņas un dr. Jevgeņija Rivkina.

Koncertējusi klavieru dueta sastāvā Latvijas mūzikas skolās. Piedalījusies klavieru duetu konkursā Kauņā. Mārupes Mūzikas un mākslas skolas kameransambļu sastāvā Latvijas mūzikas skolās un Lietuvā.

Divas sezonas darbojusies festivāla — «Saulkrasti Jazz" komandā un 2000. gadā Mūsdienu mūzikas centra rīkotajā starptautiskajā festivālā "Jūrmalas ritmi". Starptautiskā konkursa "Giovanni Virtuosi - 2014" (Lietuva) žūtrijas locekle.

Mārupes Mūzikas un mākslas skolā piedalās N.Novikas Starptautiskā Mazās kamermūzikas konkursa un A.Grīnberga jauno ģitāristu konkursa veidošanā. Organizē Mazās kamermūzikas festivālu un Latvijas Mūzikas skolotāju festivālu.

Idejas "Stādīsim rozes" autore un realizētāja, darbojas papīra liešanas biedrībā "Prickly Pear", kā arī veido skolas mājas lapu.

Saņēmusi atzinības rakstus par skaņdaru aranžijām bērnu kameransambļiem Latvijā un Lietuvā. Kā arī Mārupes novada domes pateicības par radošu pedagoģisko darbu, koncertu organizēšanu Mārupes novadā un Mārupes Mūzikas un mākslas skolas vārda popularizēšanu. 2016. gadā saņēma "Gada pedagogs" goda nozīmi.